«Шахтар» переміг «Десну» у матчі 25 туру УПЛ

«Шахтар» переміг «Десну» з рахунком 3-2 і підтвердив статус найсильнішох команди України на даний момент.

Склади команд:

Шахтар: Трубін — Додо, Кривцов, Матвієнко, Ісмаілі — Степаненко (Пихальонок, 74) — Марлос (Соломон, 74), Маркос Антоніо, Алан Патрік (Коноплянка, 59), Тайсон (Тете, 74) — Фернандо (Мораес, 79).

Десна: Паст — Фаворов, Тамм (Картушов, 66), Імереков, Мостовой — Огіря — Калитвинцев, Тотовицький (Гітченко 46), Домбровский (Єрмаков, 74), Кузик (Будківський, 74) — Філіппов (Хльобас, 86).

Команди жваво почали матч і Фернандо вже на 3 хвилині міг забивати після виходу віч-на-віч з Пастом, але воротар гостей переміг у цій дуелі. Але менше ніж через хвилину і він виявився безсилим, коли Додо прострілив у карний майданчик і Фернандо спокійно переправив м’яч у сітку.

«Десна» не знітилась і не стала відсиджуватися біля своїх воріт. Був момент у Філіппова, але нападник невдало пробив зльоту. Шахтар відповів незабитим пенальті Марлоса, який не зміг переграти Паста. Втім, вже через хвилину бразилець реабілітувався і точним ударом пробив у лівий нижній кут воріт.

Ще до перерви «Десна» змогла відіграти одим м’яч. Фаворов реалізував пенальті за гру рукою Матвієнка у своїй штрафній площадці.

У перерві Олександр Рябоконь вирішив змінити тактику і випустив на поле Гітченка замість Тотовицького. Команда перебудувалася на гру у три захисники, але не дало результату. «Шахтар» легко знаходив простір і внаслідок помилки молодого Домбровського Марлос зміг добити м’яч у сітку після невдалого виходу віч-на-віч від Фернандо.

«Десна» відреагувала замінами,на поле поступово вийшли Картушов, Єрмаков та Будківський. І хоча їм вдалося відіграти один м’яч зусиллями Будківського після незрозумілої помилки Пихальонка, було видно, що сил команді вже не вистачає.

У наслідку, чергова перемога «Шахтаря», а Марлос наздогнав Філіппова у гонці бомбардирів з 13-ма голами.