Офіційно! Мірча Луческу – головний тренер «Динамо Київ»

Наступником Олексія Михайличенка став відомий румунський наставник Мірча Луческу. Про це повідомляє офіційний сайт «Динамо». Контракт підписано за схемою «2+1».

Зазначимо, що Луческу в період з 2004 по 2016 р. очолював «Шахтар» Донецьк, з яким виграв 8 чемпіонств та Кубок УЄФА в 2009 році.

Коментарі з цього приводу вже дали декілька екс-тренерів та футболістів «Динамо»:

Олег Блохін

“Це плювок. Це мені особистий плювок. Що Луческу говорив про “Динамо”, про історію, про Лобановського, про всю традицію клубу. Це плювок мені в душу. Людина, яка працювала у “Шахтарі” 12 років, наговорила стільки про “Динамо”, що – ну як? Ви ж читали, напевно, все це? Що він зробив у збірній Туреччини, “Зеніті”? Що він зробив? Чотири або три роки вже не працює, що він може зробити з “Динамо”? Це плювок в душу! Я не забуду, що він говорив про традиції “Динамо”, Лобановського і все інше. “

Ігор Бєланов

Сьогодні я вирішив порушити тривале мовчання в Мережі. Емоції переповнюють! Журналісти телефонують цілий день, цікавить моя думка про неочікуваний фінт з призначенням головного тренера “Динамо”. Чесно кажучи, не можу підібрати літературні слова, залишилися одні вирази. Категорично не погоджуюсь з відставкою Михайличенка, але ще більше шокований призначенням Луческу. Негласний принцип “не брати, не призначати, не приймати” в “Динамо” гравців і фахівців команди-головного суперника і навпаки перестав працювати?

Цього року світ збожеволів! Керівництво “Динамо” знову зробило непростий крок, змусивши спільноту “Динамо” кипіти від обурення! Активна частина ультрас вже погрожувала реакцією. Не хочу нагнітати обстановку, але закликаю керівників нашого рідного “Динамо” виважено підійти до питання майбутнього команди і почати прислухатися до думки тих, хто творив історію клубу.

Почитайте висловлювання Олега Блохіна щодо відставки Михайличенка і призначення Луческу. Він чітко пояснює, що традиції – основа сталого розвитку команди, що спадщину Лобановського зраджувати не можна і що майбутнє неможливо без минулого.”

Залишити відповідь