Денис Шеліхов та Євген Протасов – гравці ФК “Металіст 1925”

“Металіст 1925” поповнив свій склад двома новими футболістами. Контракти з нашим клубом підписали 32-річний воротар Денис Шеліхов та 23-річний півзахисник Євген Протасов.

Денис Шеліхов народився у Херсоні. Футболом розпочав займатися у київській ДЮСШ-15 (перший тренер – Анатолій Новіков). У Чемпіонаті ДЮФЛУ провів декілька матчів за бородянську “Систему-Борекс”.

На професійному рівні грав за “Дніпро”, “Дніпро-75”, “Волинь”, білоруські клуби “Іслоч” та “Промінь”, грузинський “Сабуртало”, “Миколаїв” та “ВПК-Агро”. У складі останнього минулого сезону у Першій лізі провів 16 матчів у яких пропустив 24 голи.

Основна позиція – воротар. У “Металісті 1925” буде виступати під 35-м номером.

Євген Протасов народився у Мелітополі Запорізької області. Футболом розпочав займатися у місцевому ФК “Мелітополь” (перший тренер – Михайло Чалий). У Чемпіонаті ДЮФЛУ за команду провів 18 матчів, у яких відзначився 7-ма голами.

На професійному рівні грав за молодіжну команду “Зорі”, у складі ФК “Олександрія” дебютував у Прем’єр-Лізі, загалом провів 38 матчів. Останній сезон провів у складі “Волині”, за яку провів 31 матч, у яких відзначився 2 голами та 6 гольовими передачами.

Основна позиція – лівий півзахисник. У “Металісті 1925” буде виступати під 17-м номером.


Залишити відповідь