Олег Міщенко:» Гра була не на ігрові, а на вольові якості»

Нападник полтавської Ворскли-Олег Міщенко прокоментував перемогу в матчі 15 туру Ліги Парі-Матч проти ужгородської Говерли(2:1):

— Видалася дуже важка гра,адже на флангах важко було не лише бігати, а й навіть устояти. Боротьба була не на ігрові якості, а більше на вольові. Пропустили один м’яч,але швидко відігралися.

— Перед грою ви розуміли,що не маєте права на помилку,адже наступні матчі будуть на порядок тяжчими (із Дніпром та Зорею-прим.авт.). Може,це було певним стимулом?
— Дуже засмутила поразка в Луцьку. Показали не кращу свою гру. Сьогодні ми мали реабілітуватися перед своїми вболівальниками, і ми це зробили. Який видався матч: сподобався чи не сподобався, головне — 3 очки ми здобули.Чорноморець показав,що із Дніпром грати можна і потрібно,тому ми поїдемо за трьома очками.

— У грі було дуже багато зіткнень. У чому причина?
— Я думаю, що все це через погоду та поле. Обидві команди люблять і вміють грати у футбол. Якби було нормальне поле, гра була б інакшою.

— Що можете сказати стосовно фінансових проблем команди?
— Вони є, але не великі. З кожним днем потихеньку вирішуються, тому все нормально. Ми віримо, що скоро проблеми остаточно зникнуть.